Biežāk uzdotie jautājumi

1. Latvijā ir visai daudz interneta veikalu. Kāpēc vislabāk iepirkties tieši AIRGIFT.LV?- Mēs ļoti labi pārzinām savu nozari un zinām, ko piedāvājam.

2. Kā veiktpirkumu?-Viss ir ļoti vienkārši, sadaļā KATEGORIJAS izvēlieties to, kas Jums iet pie sirds un spiediet "IELIKT GROZĀ". Aizpildiet pasūtījuma formu, apstipriniet, ka piekrītat Līgumam un ievelciet ķeksīti "PIEKRĪTU NOTEIKUMIEM".Pēc tam apmaksājiet un izdrukājiet kuponu vai arī atzīmējiet, ka vēlaties saņemat pasūtījumu ar kurjeru uz norādīto adresi.

3. Kā atteikties no pirkuma?-Saskaņā ar Latvijas likumdošanu Jums ir tiesības atteikties no pirkuma (kas veikts internetā) 14 dienu garumā kopš tā apmaksas brīža. Aizpildiet šo formu un divu nedēļu laikā mēs pārskaitīsim Jums naudu uz norādīto kontu.

4. Kāds ir dāvanu kartes darbības termiņš?- Vairumā gadījumu dāvanu kartes derīguma termiņš sastāda vienu gadu kopš iegādes brīža. Šo informāciju var redzēt arī tieši uz paša piedāvājuma.

5. Vai ir iespējams pagarināt dāvanu kartes darbības termiņu?-Nē. Nauda šajā gadījumā netiek atgriezta. Izmantojiet dāvanu karti savlaicīgi.

6. Vai var vienoties par pakalpojuma sniegšanu konkrētā dienā un laikā? Mums ir ieplānots pasākums (Dzimšanas diena, kāzas un tā tālāk) - Zvaniet! Mēģināsim Jums pielāgoties.

7. Vai ir iespējams vienlaikus apmaksāt vairākuspirkumus?- Jā, protams. Lieciet  “GROZĀ" neierobežotu dāvanu karšu (lietu) skaitu.